Polo-Automatická opravná AUTO súprava Slime "Smart Spair" rýchle riešenie defektov

Polo-Automatická opravná AUTO súprava Slime "Smart Spair" rýchle riešenie defektov
44,19 EUR 36,52 EUR bez DPH
Celková cena44,19 EUR
36,52 EURbez DPH
Celkom
Skladom (2-3 prac.dni) > 8ks
Osobne v predajni:3. júnaPrepravnou spoločnosťou:4. júna
KódCRK305-INVýrobcaSLIME – USAZáruka24 mesiacov

CRK305-IN sada obsahuje kompresor (výkon 11 l/min) a fľašu so špeciálnou, veľmi kvalitnou tesniacou hmotou SLIME (473ml). Slime, šikovný spôsob, ako opraviť prepichnutú pneumatiku. S hmotou Slime už nikdy nebudete musieť čakať na odťahové vozidlo alebo meniť pichnutú pneumatiku. Teraz ju dokážete spraviť za 15 minút alebo aj menej! Stačí použiť tesniacu hmotu, nafúknuť vašu pneumatiku a môžete ísť. Tesniaca hmota Slime predstavuje praktické a prenosné riešenie na opravu pichnutej pneumatiky. Uložiť ju môžete pod sedadlo alebo do kufra.

Technológia

Slime je najlepšia tesniaca hmota na pneumatiky na svete, ktorá bola vytvorená a testovaná pre použitie na všetky druhy pneumatík. Používa technológiu Fibro-Seal, čo je moderná zmes vlákien, spojív, polymérov a patentovaných tuhnúcich činiteľov, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Dokonale sa prepojí s defektom a utesní. Táto mriežka z vlákien Fibro-Seal spolu s viskóznym prepravným systémom vyhľadá a pevne utesní miesto defektu pneumatiky. Hmota preventívne chráni a opravuje prepichnutie pomocou flexibilnej upchávky s dlhou životnosťou. Akonáhle tesniacu hmotu Slime použijete, zostane tekutá a nestvrdne ani nevyschne.

Ako Slime funguje?

Ako sa pneumatika opravená pomocou tesniacej hmoty Slime otáča, odstredivá sila tlačí tesniacu hmotu do behúňa pneumatiky, vytvára ochrannú vrstvu a opravuje prerazenie v okamihu, keď sa vytvorí. Zároveň pôsobí aj na predošlé defekty.

Kvalita Slime

Slime je tá najbezpečnejšia a najúčinnejšia tesniaca hmota na pneumatiky, ktorá je v predaji. Vďaka nízkemu bodu mrznutia (-37oC) a vysokému bodu oddelenia (82oC) účinkuje tesniaca hmota aj za tých najextrémnejších teplôt. Tesniaca hmota Slime je netoxická, nehorľavá a dá sa ľahko odstrániť pomocou vody. Je špeciálne navrhnutá tak, aby nemala korozívne účinky - je teda bezpečná pre pneumatiky aj ráfiky.

Spotreba hmoty – aplikácia v mililitroch

  Bezdušové pneu Dušové pneu
Cyklo 89 ml 118 ml
Motorky/skútre 237–473 ml 237 ml
Dirtbike/MTB   237 ml
Auto 473 ml 237 ml
Dodávky/SUV 592 ml  
ATV - štvorkolky 710-946 ml  

Ako používať

  1. Čierna čiapočka je nadstavec na vybratie vložky ventilu. Odskrutkujte tento nadstavec z konca čiapočky a použite ho na vybratie vložky z ventilu pneumatiky.
  2. Pripojte hadičku na plnenie, ktorá je súčasťou balenia, k fľaši aj k ventilu. Vtlačte dovnútra požadované množstvo tesniacej hmoty.
  3. Naskrutkujte vložku ventilu späť.
  4. Pripojte hadicu kompresora na ventil a elektr. kábel do zapaľovača vozidla. Nafúknite pneumatiku na odporúčaný tlak vzduchu, ktorý je zaznamenaný na vonkajšej strane vašej pneumatiky. Pokiaľ je tesniaca hmota používaná na opravu pneumatiky, zatočte pneumatikou, aby sa hmota dostala až k defektu.

Balenie obsahuje

  • 1ks tesniaca hmota na pneumatiky Slime (473 ml)
  • 1ks vysoko výkonný 12V vzduchový kompresor so zabudovaným tlakomerom a šnúrou s AC adaptérom, ktorý sa dá použiť do auto zásuvky
  • 1ks vzduchová hadička
  • 1ks nadstavec na odobratie vložky ventilu a hadička na plnenie
  • 1ks sada nástrojov a adaptérov (na pneumatiky, lopty, plážové hračky, vzduchové matrace, nafukovacie predmety…)
  • 1ks návod na použitie

Upozornenie

Pred použitím si prosím pozorne prečítajte návod na použitie! Tesniaca hmota Slime nie je určená na ošetrenie pneumatík, u ktorých uniká tlak z postranných defektov, pomalých defektov, poškodených ráfikov alebo zlých ventilov.

https://youtu.be/PkJX_amjbJ0

VýrobcaSLIME – USA
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies