Vážení zákazníci,

14. - 28.06.2024 bude prebiehať údržba systému. Objednávky cez e-shop prijaté v tomto období, môžu byť expedované s 2-3 dennom oneskorením.

Telefónne hovory nebudú vo vyššie uvedenom období prijímané, komunikácia bude obmedzene prebiehať cez e-mail.

Ďakujeme za pochopenie

Nosný modul MFT Backcarrier - základňa na ťažné zariadenie

Dokonale elegantné nemecké nosiče na ťažné zariadenie najvyššej kvality Vášeň a vynaliezavosť - to je to, čím spoločnosť MFT teraz vyniká nielen na nemeckom trhu. Všetky výrobky sú vždy charakterizované nápadmi majiteľa a generálneho riaditeľa Petera Bohna. Začalo to začiatkom deväťdesiatych rokov so skladacím prívesom pre motocykle, ktorý bohužiaľ v tom čase nikto nedokázal používať. Názov MFT sa však zrodil a vyvinul múdru metódu pripevnenia na ťažné zariadenie. Tak prečo nevyužiť potenciál spojenia ťažného zariadenia s inými produktmi? Prvou misiou bolo vymyslieť dokonalý nosič bicyklov nie na strechu auta, ale na ťažné zariadenie. Druhou misiou bolo dokázať, že klasický strešný box je prežitkom – my máme BackBox na ťažné zariadenie! Čo bude ďalej? MFT – mit Freude transportieren! alebo prepravujte s radosťou!
Nosný modul MFT Backcarrier - základňa na ťažné zariadenie
-10 %
Nosný modul MFT Backcarrier - základňa na ťažné zariadenie
Nosný modul MFT Backcarrier - základňa na ťažné zariadenie
Nosný modul MFT Backcarrier - základňa na ťažné zariadenie
Bežná cena s DPH 174,4 EUR 156,3 EUR 129,2 EUR bez DPH
Celková cena156,3 EUR
129,2 EURbez DPH
Celkom
Skladom (dostupné ihned')
Osobne v predajni:ZajtraPrepravnou spoločnosťou:25. júna
KódMFT-1201VýrobcaMFTZáruka36 mesiacov

Nosný modul - základňa na ťažné zariadenie.

 

Najprv je k ťažnému zariadeniu pripojený BackCarrier, nosný modul .

K tomuto nosnému modulu je možné potom pripevniť rôzne nástavce :

  1. BackPower: Nosič bicyklov pre 2 kolesá, rozšíriteľný na 3 alebo 4 kolesá pomocou adaptéra

  2. BackBox: Strešný box vzadu, šírka rozšíriteľná na prepravu lyží

  3. Batoh: Univerzálna prepravná platforma

  4. BackWork: Základný rámec pre vaše vlastné konštrukcie

BackCarrier presvedčí extrémne stabilnou konštrukciou, ktorá umožňuje užitočné zaťaženie až 82,5 kg. Vlastná hmotnosť je iba 8 kg.

Sklápací mechanizmus je integrovaný priamo do BackCarrier, aby ste mali ľahký prístup do batožinového priestoru všetkých vyššie uvedených produktov Back-System. Príslušný nástavec môžete sklopiť zatiahnutím vodorovne za páku. Predĺžený skladací mechanizmus umožňuje otváranie zadných výklopných dverí, napríklad aj u vozidiel VW Transporter alebo Mercedes-Benz triedy V u týchto vozidiel je možné sklopiť BackPower iba s dvoma bicyklami. V prípade rozšírenia adaptérom na tretie alebo štvrté koleso nebude možné pri vozidlách VW Transporter alebo Mercedes-Benz triedy V nosič s kolesami sklopiť a otvoriť zadné dvere. S tretím a štvrtým kolom je možné sklopiť nosič a otvoriť piate dvere napríklad pri vozidle VW Touran.

VýrobcaMFT

PopisVideo
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies